- In stock
Makita 1/2" Ratchet Wrench, 354 mm
Makita 1/2" Ratchet Wrench, 354 mm


Makita 1/2" Ratchet Wrench, 354 mm
Guarantee
12 month
Delivery from Lithuania in
3 - 6
business days
| Brand | MAKITA, Makita |
| Model | 1/2" |
| Article | E-11570 |
| Length | 354mm, 354 mm. |
| Weight | 0.1 kg, 0.709 kg. |
| Inch connector | 1/2" |
| Number of teeth | 84 |
| Reverse | Yes |
| Possibility to change the angle of the head | No |
| Mandatory warranty | 24 months |
| Guarantee for legal entities | 12 months |
| Width | 63 mm. |
| Height | 27 mm. |
| Country of manufacture | CN |