- In stock.
LAMINATE OCEAN 12XL B1121 1.96
LAMINATE OCEAN 12XL B1121 1.96


LAMINATE OCEAN 12XL B1121 1.96
Guarantee
12 month
Delivery from Lithuania in
3 - 6
business days
| Brand | NOT SPECIFIED_V, Berry Alloc |
| Article | B1121 |
| Length | 203.8 cm, 1000mm. |
| Width | 241mm, 1000mm. |
| Thickness | 12 mm |
| Units per package | 4. Quantity per package, m²- 1.96 |
| Resistance class | 33 |
| Connection system | "Lock" |
| Pavement pattern | Board imitation, 1 strip |
| Color | Brown color |
| Groove | From 4 sides |
| Suitable for heated floors | Yes |
| Mandatory warranty | 24 months |
| Weight | 10.56 kg. |
| Height | 12 mm. |
| Country of manufacture | WITH |