Belaidis nagų šautuvas veikia su 18V baterija ir gali šauti nagus, kurių ilgis svyruoja nuo 1,5 cm iki 5 cm, greičiu 60 šūvių per minutę. Jame yra tiesus magazinas, talpinantis 100 nagų, ir komplekte yra 500 nagų naudojimui.
Belaidis nagų šautuvas veikia su 18V baterija ir gali šauti nagus, kurių ilgis svyruoja nuo 1,5 cm iki 5 cm, greičiu 60 šūvių per minutę. Jame yra tiesus magazinas, talpinantis 100 nagų, ir komplekte yra 500 nagų naudojimui.
Guarantee
24 month
Delivery from Europe in
8 - 9
business days
Belaidis nagų šautuvas veikia su 18V baterija ir gali šauti nagus, kurių ilgis svyruoja nuo 1,5 cm iki 5 cm, greičiu 60 šūvių per minutę. Jame yra tiesus žurnalas, talpinantis 100 nagų, ir komplekte yra 500 nagų naudojimui.
Ypatybės | |
|---|---|
| Produkto Tipas | Nagų šautuvas |
| Integruotas LED apšvietimas | Taip |
| Pakabinamas | Taip |
| Minkšta rankena | Taip |
| Produkto Spalva | Raudona, Juoda |
| Žurnalo Tipas | Tiesus žurnalas |
Galia | |
| Nuimama Baterija | Taip |
| Maitinimo Šaltinis | Baterija |
| Baterijos Įtampa | 18 V |
Svoris ir Išmatavimai | |
| Svoris | 3,49 kg |
Veikimas | |
| Nago Ilgis (min) | 1,5 cm |
| Nago Ilgis (max) | 5 cm |
| Nago Storis (max) | 1 mm |
| Šūvio Greitis | 60 šūvių/min |
Pakavimo Turinys | |
| Įtrauktų Nagų Skaičius | 500 vnt. |