CARBIDE CUTTER M 10X20X6MM. METAL. RST
CARBIDE CUTTER M 10X20X6MM. METAL. RST
CARBIDE CUTTER M 10X20X6MM. METAL. RST
Guarantee
24 month
Delivery from Lithuania in
3 - 6
business days
| Brand | Makita |
| Working part length | 20 mm |
| Diameter | 10 mm |
| Stem diameter | 6 mm |
| Material | Metal |
| Milling cutter type | Connection |
| Mandatory warranty | 24 months |
| Guarantee for legal entities | 12 months |
| Weight | 0.03 kg. |
| Length | 102 mm. |
| Width | 19 mm. |
| Height | 20 mm. |
| Country of manufacture | CN |