-
−91%
Bucket Plast Team 20060809, 10 l, blue
Bucket Plast Team 20060809, 10 l, blue
Guarantee
24 month
Delivery from Lithuania in
3 - 6
business days
| Brand | ATLANTA_BUCK, Plast Team |
| Article | 20060809 |
| Length | 30 cm, 289 mm. |
| Width | 30 cm, 296 mm. |
| Height | 26 cm, 257 mm. |
| Diameter | 28.9 cm |
| Capacity | 10 liters |
| Color | Blue color |
| Material | Polypropylene (PP) |
| With lid | No |
| Mandatory warranty | 24 months |
| Guarantee for legal entities | 12 months |
| Weight | 0.225 kg. |
| Country of manufacture | PL |