- In stock.
Bucket Plast Team, 10 l, grey
Bucket Plast Team, 10 l, grey
Bucket Plast Team, 10 l, grey
Guarantee
12 month
Delivery from Lithuania in
3 - 6
business days
| Brand | BERRY_BUCKET, Plast Team |
| Article | 60790807 |
| Length | 29 cm, 290 mm. |
| Width | 29 cm, 290 mm. |
| Height | 23.8 cm, 238 mm. |
| Diameter | 29 cm |
| Capacity | 10 liters |
| Color | Gray color |
| Material | Polypropylene (PP) |
| With lid | Yes |
| Mandatory warranty | 24 months |
| Guarantee for legal entities | 12 months |
| Additional information | Capacity: 10 l. Dimensions: 29 x 29 x 23.8 cm |
| Weight | 0.341 kg. |
| Country of manufacture | PL |