-
−1%
Bowl Curver 0801715099, 10 l, grey
Bowl Curver 0801715099, 10 l, grey
Guarantee
24 month
Delivery from Lithuania in
3 - 6
business days
| Brand | CURVER, Curver |
| Article | 0801715099 |
| Height | 15 cm, 145 mm. |
| Diameter | 37 cm |
| Capacity | 10 liters |
| Weight | 0.23 kg, 0.23 kg. |
| Color | Gray color |
| Material | Plastic |
| With lid | No |
| Suitable for contact with food | No |
| Mandatory warranty | 24 months |
| Guarantee for legal entities | 12 months |
| Additional information | Dimensions: 37 x 37 x 15 cm. Weight: 0.23 kg |
| Length | 370 mm. |
| Width | 370 mm. |
| Country of manufacture | HU |