- New
- In stock
FURY KANABO K2 US yra mechaninė žaidimų klaviatūra su laidiniu USB ryšiu ir balta apšvietimu. Ji turi 87 klavišus kompaktiškame 80% išdėstyme, pritaikyta naudoti su Windows operacinėmis sistemomis.
FURY KANABO K2 US yra mechaninė žaidimų klaviatūra su laidiniu USB ryšiu ir balta apšvietimu. Ji turi 87 klavišus kompaktiškame 80% išdėstyme, pritaikyta naudoti su Windows operacinėmis sistemomis.
Guarantee
24 month
Delivery from Europe in
15 - 16
business days
FURY KANABO K2 US yra mechaninė žaidimų klaviatūra su laidiniu USB ryšiu ir balta apšvietimu. Ji turi 87 klavišus kompaktiškame 80% išdėstyme, sukurtame naudoti su Windows operacinėmis sistemomis.
Ypatybės | |
|---|---|
| Produkto Tipas | Mechaninė Žaidimų Klaviatūra |
| Prekės Ženklas | FURY |
| Modelis | KANABO K2 US |
Specifikacijos | |
| Matmenys | 361.5 x 133.5 x 22.5 mm (P x G x A) |
| Svoris | 665 g |
| Spalva | Juoda, Pilka |
| Kabelio Ilgis | 1.6 m |
| Apšvietimo Spalva | Balta |
| Klaviatūros Išdėstymas | QWERTY |
| Klaviatūros Formos Faktorius | 80% |
| Klavišų Skaičius | 87 |
| Klavišo Jungiklio Tipas | Mechaninis |
| Ryšio Technologija | Laidinis USB |
| Multimedijos Klavišai | Taip |
| Suderinamos Operacinės Sistemos | Windows 10, 7, 11, 8, 8.1 |
Saugos Įspėjimas | |
| Įspėjimai | Laikykitės vietinių taisyklių, kaip atsikratyti elektroninėmis priemonėmis. Laikyti toliau nuo vandens ir kitų skysčių. Neardykite klaviatūros - elektros smūgio pavojus. |