-
−2%
Titanum TK101 keyboard USB Black
Titanum TK101 keyboard USB Black
Guarantee
24 month
Delivery from Europe in
6 - 11
business days
| Full-size keyboard | Yes |
| Keyboard style | Straight |
| Ergonomic design | Yes |
| Cable length | 1.45 m |
| Backlight | No |
| Product colour | Black |
| Built-in display | No |
| Wrist rest | No |
| Surface coloration | Monotone |
| Power source type | USB |
| Mouse included | No |
| Depth | 442 mm |
| Height | 22 mm |
| Weight | 493 g |
| Width | 140 mm |
| Device interface | USB |
| Keyboard form factor | Standard |
| Purpose | Universal |
| Keyboard number of keys | 103 |
| Connectivity technology | Wired |
| Windows keys | Yes |
| Numeric keypad | Yes |