- In stock.
SET KEYBOARD COMP WRLS PRIMO US TRUST
SET KEYBOARD COMP WRLS PRIMO US TRUST



SET KEYBOARD COMP WRLS PRIMO US TRUST
Guarantee
24 month
Delivery from Lithuania in
3 - 6
business days
| Brand | TRUST, Trust |
| Model | First |
| Keyboard type | Wireless |
| Length | 53 cm, 530 mm. |
| Width | 15.5 cm, 42 mm. |
| Height | 4 cm, 156 mm. |
| Color | Black color |
| Connector type | USB |
| Keyboard language | English (US) |
| Key type | Semi-mechanical |
| Backlight | No |
| Multimedia keys | Yes |
| Separate number block | Yes |
| Water resistance | Yes |
| Mouse included | Yes (wireless, optical) |
| Mandatory warranty | 24 months |
| Guarantee for legal entities | 12 months |
| Weight | 0.737 kg. |
| Country of manufacture | CN |