NATEC NUMERIC KEYBOARD GOBY 2 USB BLACK
NATEC NUMERIC KEYBOARD GOBY 2 USB BLACK





NATEC NUMERIC KEYBOARD GOBY 2 USB BLACK
Guarantee
24 month
Delivery from Europe in
6 - 11
business days
| Cable length | 1.5 m |
| Full-size keyboard | No |
| Housing material | ABS |
| Product colour | Black |
| USB Power Delivery (USB PD) | Yes |
| Backlight | No |
| Keyboard style | Straight |
| Mouse included | No |
| Weight | 94 g |
| Height | 21 mm |
| Width | 86 mm |
| Depth | 138 mm |
| Device interface | USB |
| Keyboard number of keys | 18 |
| Recommended usage | Office |
| Windows keys | No |
| Numeric keypad | Yes |
| Connectivity technology | Wired |