NATEC MEDUSA US WIRELESS KEYBOARD BT + 2.4GHZ X-SCISSORS SLIM
NATEC MEDUSA US WIRELESS KEYBOARD BT + 2.4GHZ X-SCISSORS SLIM







NATEC MEDUSA US WIRELESS KEYBOARD BT + 2.4GHZ X-SCISSORS SLIM
Guarantee
24 month
Delivery from Europe in
4 - 8
business days
| Product colour | Black |
| Keyboard style | Straight |
| Housing material | ABS |
| Backlight | No |
| USB Power Delivery (USB PD) | Yes |
| Full-size keyboard | Yes |
| Mouse included | No |
| Depth | 428 mm |
| Weight | 852 g |
| Width | 137 mm |
| Height | 22 mm |
| Device interface | USB |
| Windows keys | No |
| Numeric keypad | Yes |
| Connectivity technology | Wireless |
| Recommended usage | Office |
| Keyboard number of keys | 118 |
| Warnings | Do not disassemble the keypad - risk of electric shock., Keep away from water and other liquids., Follow local regulations for the disposal of electronic equipment. |