LOGITECH WIRED COMBO MK620 FOR BUSINESS - GRAPHITE - PAN - USB - NORDIC-613 - USB-C MK620B
LOGITECH WIRED COMBO MK620 FOR BUSINESS - GRAPHITE - PAN - USB - NORDIC-613 - USB-C MK620B
Guarantee
24 month
Delivery from Lithuania in
2 - 4
business days
| Device Location | External |
| Connectivity Technology | Wired |
| Interface | USB (C) |
| Form Factor | Desktop |
| Number of Keys | 108 |
| Keys Type | Scissor-switch |
| Keyboard Features | Programmable Buttons Adjustable Tilt Legs Recycled Plastic |
| Pointing Device Type | Mouse |
| Pointing Device Technology | Optical |
| Pointing Device Connection Type | Wired |
| Movement Resolution | 1000 dpi |
| Max&Min Movement Resolution | 400/4000 |
| Mouse Features | Adjustable DPI |
| Requires Operating System | Apple Mac OS Linux Chrome OS Microsoft Windows 10 or Later |
| Requires Peripheral Devices | USB port Internet Connection for Optional Software Download |
| Localization | Nordic |
| External Color | Graphite |
| Cable Length | 1.8 m |
| Included Accessories | User Guide Quick Start Guide |
| Built-in Devices | LED Indicator |
| Compliant Devices | PC |
| Width | 433.8 mm |
| Height | 23.1 mm |
| Depth | 134.8 mm |
| Weight Netto | 0.707 kg |
| Warranty Term (month) | 24 month(s) |
| Warranty Validation Criteria | Serial Number |
| Pack Length (mm) | 441 mm |
| Pack Width (mm) | 141 mm |
| Pack Height (mm) | 65 mm |
| Weight | 0.95 kg |
| Pack Weight Netto (kg) | 0.7 kg |
| Pieces in pack | 1 |
| Package Type | Retail |
| EAN Code | 5099206129597 |