LOGITECH MX Keys Bluetooth Combo Gen 2 - GRAPHITE - US INT'L - B2B
LOGITECH MX Keys Bluetooth Combo Gen 2 - GRAPHITE - US INT'L - B2B
Guarantee
24 month
Delivery from Lithuania in
2 - 4
business days
| Device Location | External |
| Connectivity Technology | Wireless |
| Wireless Technology | Bluetooth/RF |
| Interface | USB Type C |
| Form Factor | Full-Size |
| Keyboard Features | Illuminated Easy-Switch Bluetooth Button PerfectStroke LED Power Indicator Multi-Device Support |
| Pointing Device Type | Mouse |
| Pointing Device Technology | Optical |
| Movement Resolution | 4000 dpi |
| Mouse Features | Scrolling Wheel |
| Platform Compability | Linux Android Mac OS Windows iPad |
| Requires Peripheral Devices | USB port Internet Connection for Optional Software Download |
| Battery Technology | Lithium Polymer |
| Maximum Peak Current Capacity | 1500 mAh |
| Localization | International English |
| External Color | Graphite |
| Included Accessories | USB Receiver Palm rest User Guide |
| Cable Included | USB Type C Cable |
| Built-in Devices | Proximity Sensor |
| Compliant Devices | Notebook PC Tablet PC Mac |
| Width | 430.2 mm |
| Height | 20.5 mm |
| Depth | 131.63 mm |
| Nominal Weight | 0.81 kg |
| Warranty Term (month) | 24 month(s) |
| Warranty Validation Criteria | Serial Number |
| Pack Length (mm) | 450 mm |
| Pack Width (mm) | 78 mm |
| Pack Height (mm) | 144 mm |
| Weight | 0.951 kg |
| Pack Weight Netto (kg) | 0.81 kg |
| Pieces in pack | 1 |
| Package Type | Retail |
| EAN Code | 5099206104488 |