- In stock.
LOGITECH MK330 Wireless Combo - BLACK - US INT'L
LOGITECH MK330 Wireless Combo - BLACK - US INT'L
Guarantee
36 month
Delivery from Lithuania in
2 - 4
business days
| Device Location | External |
| Connectivity Technology | Wireless |
| Wireless Technology | RF |
| Interface | USB |
| Number of Buttons | 115 |
| Keyboard Features | Multimedia Function |
| Pointing Device Type | Mouse |
| Pointing Device Technology | Optical |
| Requires Operating System | Microsoft Windows XP Microsoft Windows Vista Microsoft Windows 7 |
| Requires Peripheral Devices | USB port |
| Battery Technology | Alkaline |
| Supports Battery Type Classification | AA |
| Localization | International English |
| External Color | Black |
| Included Accessories | USB Receiver 3 AA Batteries |
| Warranty Term (month) | 36 month(s) |
| Warranty Validation Criteria | Serial Number |
| Pack Length (mm) | 460 mm |
| Pack Width (mm) | 187 mm |
| Pack Height (mm) | 62 mm |
| Weight | 1 kg |
| Pack Weight Netto (kg) | 0.98 kg |
| Pieces in pack | 1 |
| Package Type | Retail |
| EAN Code | 5099206033757 |