- New
- In stock
Gembird KB-UML-04 yra plonas laidinis klaviatūra su reguliuojamu LED apšvietimu ir USB jungtimi. Ji turi pilno dydžio išdėstymą su 104 klavišais, multimedijos klavišais ir ergonomišku dizainu, užtikrinančiu patogų naudojimą namuose ar biure.
Gembird KB-UML-04 yra plonas laidinis klaviatūra su reguliuojamu LED apšvietimu ir USB jungtimi. Ji turi pilno dydžio išdėstymą su 104 klavišais, multimedijos klavišais ir ergonomišku dizainu, užtikrinančiu patogų naudojimą namuose ar biure.
Guarantee
24 month
Delivery from Europe in
15 - 16
business days
Gembird KB-UML-04 yra plona laidinė klaviatūra su reguliuojamu LED apšvietimu ir USB jungtimi. Ji turi pilno dydžio išdėstymą su 104 klavišais, multimedijos klavišais ir ergonomišką dizainą, užtikrinantį patogų naudojimą namuose ar biure.
Ypatybės | |
|---|---|
| Produkto Tipas | Laidinė Klaviatūra |
| Prekės Ženklas | Gembird |
| Modelis | KB-UML-04 |
Specifikacijos | |
| Matmenys | 450 x 165 x 23 mm (P x G x A) |
| Svoris | 585 g |
| Spalva | Juoda |
| Kabelio Ilgis | 1.80 m |
| Klaviatūros Išdėstymas | QWERTY |
| Klavišų Skaičius | 104 |
| Klavišų Profilis | Žemas profilis |
| Maitinimo Šaltinio Tipas | USB |
| Srovė | 2 mA |
| Klavišų Veikimo Trukmė | 8 milijonai simbolių |
| Rekomenduojamas Naudojimas | Namuose/Biure |
Papildoma Informacija | |
| Multimedijos Klavišai | Taip |
| Reguliuojamas Apšvietimas | Taip |
| Apšvietimo Tipas | LED |
| Ergonomiškas Dizainas | Taip |
Saugaus Naudojimo Įspėjimas | |
| Laikykitės vietinių taisyklių, kaip atsikratyti elektroninėmis priemonėmis. Neardykite klaviatūros - elektros smūgio pavojus. Laikykite toliau nuo vandens ir kitų skysčių. | |