- New
- In stock
Gembird KB-UML-04-CYRL yra laidinė pilno dydžio klaviatūra su cyrilicos išdėstymu ir reguliuojamu LED apšvietimu. Ji pasižymi žemu profiliu, multimedijos klavišais ir USB jungtimi, todėl puikiai tinka namams ir biurui.
Gembird KB-UML-04-CYRL yra laidinė pilno dydžio klaviatūra su cyrilicos išdėstymu ir reguliuojamu LED apšvietimu. Ji pasižymi žemu profiliu, multimedijos klavišais ir USB jungtimi, todėl puikiai tinka namams ir biurui.
Guarantee
24 month
Delivery from Europe in
15 - 16
business days
Gembird KB-UML-04-CYRL yra laidinė pilno dydžio klaviatūra su cyrilicos išdėstymu ir reguliuojamu LED apšvietimu. Ji pasižymi plonu dizainu, multimedijos klavišais ir USB jungtimi, todėl puikiai tinka namams ir biurui.
Ypatybės | |
|---|---|
| Produkto Tipas | Laidinė Klaviatūra |
| Prekės Ženklas | Gembird |
| Modelis | KB-UML-04-CYRL |
Specifikacijos | |
| Matmenys | 450 x 165 x 23 mm (P x G x A) |
| Svoris | 585 g |
| Kabelio Ilgis | 1.80 m |
| Spalva | Juoda |
| Išdėstymas | Cyrilicos (Rusų) |
| Klavišų Profilis | Plonas |
| Klavišų Skaičius | 104 |
| Galia | 2 mA |
| Įrenginio Sąsaja | USB Type-A |
| Sudėtingumas | Windows Operacinės Sistemos |
| Multimedijos Klavišai | Taip |
| Reguliuojamas Aukštis | Taip |
| Apšvietimo Tipas | LED |
| Apšvietimo Reguliavimas | Taip |
| Klavišų Gyvavimo Trukmė | 8 milijonai simbolių |
Įspėjimas Dėl Saugumo | |
| Laikykitės vietinių taisyklių dėl elektroninės įrangos išmetimo. Nesukite klaviatūros - elektros smūgio pavojus. Laikykite toli nuo vandens ir kitų skysčių. | |