- New
- In stock
Gembird KB-MCH-05 yra plonas laidinis multimedijos klaviatūra su pilno dydžio išdėstymu ir 104 klavišais. Ji turi reguliuojamą aukštį, ergonomišką dizainą ir 1,80 m ilgio USB kabelį jungimui.
Gembird KB-MCH-05 yra plonas laidinis multimedijos klaviatūra su pilno dydžio išdėstymu ir 104 klavišais. Ji turi reguliuojamą aukštį, ergonomišką dizainą ir 1,80 m ilgio USB kabelį jungimui.
Guarantee
24 month
Delivery from Europe in
15 - 16
business days
Gembird KB-MCH-05 yra plona laidinė multimedijos klaviatūra su pilno dydžio išdėstymu ir 104 klavišais. Ji turi reguliuojamą aukštį, ergonomišką dizainą ir 1,80 m USB kabelį jungimui.
Ypatybės | |
|---|---|
| Produkto Tipas | Laidinė Multimedijos Klaviatūra |
| Prekės Ženklas | Gembird |
| Modelis | KB-MCH-05 |
Specifikacijos | |
| Matmenys | 450 x 165 x 23 mm (P x G x A) |
| Svoris | 544 g |
| Spalva | Juoda |
| Klaviatūros Išdėstymas | QWERTY |
| Klavišų Skaičius | 104 |
| Klavišų Profilis | Žemas profilis |
| Jungtis | Laidinė per USB |
| Kabelio Ilgis | 1,80 m |
| Operacinės Sistemos Suderinamumas | Windows |
| Multimedijos Klavišai | Taip |
| Skaitmeninė Klaviatūra | Taip |
| Klaviatūros Gyvavimo Ciklas | 8 milijonai simbolių |
Įspėjimas Dėl Saugumo | |
| Įspėjimai | Laikyti toliau nuo vandens ir kitų skysčių. Neardykite klaviatūros - elektros smūgio pavojus. Laikykitės vietinių taisyklių, kaip atsikratyti elektroninėmis priemonėmis. |