- New
- In stock
Plonas laidinis multimedijos klaviatūra su juodu dizainu ir rusiška klaviatūra. Ji turi 1,80 m USB kabelį, ergonomišką dizainą, reguliuojamą aukštį ir 104 klavišus, įskaitant multimedijos klavišus.
Plonas laidinis multimedijos klaviatūra su juodu dizainu ir rusiška klaviatūra. Ji turi 1,80 m USB kabelį, ergonomišką dizainą, reguliuojamą aukštį ir 104 klavišus, įskaitant multimedijos klavišus.
Guarantee
24 month
Delivery from Europe in
15 - 16
business days
Plona laidinė multimedijų klaviatūra su juodu dizainu ir rusiška klaviatūros išdėstymu. Savybės: 1,80 m USB laidas, ergonomiškas dizainas, reguliuojamas aukštis ir 104 klavišai, įskaitant multimedijos klavišus.
Savybės | |
|---|---|
| Produkto Tipas | Laidinė Multimedijos Klaviatūra |
| Prekės Ženklas | Gembird |
| Modelis | KB-MCH-05-CYRL |
Specifikacijos | |
| Matmenys | 450 x 165 x 23 mm (P x G x A) |
| Svoris | 544 g |
| Spalva | Juoda |
| Laido Ilgis | 1,80 m |
| Klaviatūros Išdėstymas | Rusų (QWERTY) |
| Klavišų Skaičius | 104 |
| Klavišų Profilis | Žemas profilis |
| Multimedijos Klavišai | Taip |
| Skaitmeninė Klaviatūra | Taip |
| Klavišų Veikimo Trukmė | 8 milijonai simbolių |
| Įrenginio Sąsaja | USB Type-A |
Papildoma Informacija | |
| Rekomenduojamas Naudojimas | Namuose/Biure |
| Atitikties Sertifikatai | RoHS, CE |
Saugaus Naudojimo Įspėjimas | |
| Įspėjimai | Laikykitės vietinių taisyklių, kaip atsikratyti elektroninėmis priemonėmis. Neardykite klaviatūros - elektros smūgio pavojus. Laikykite toliau nuo vandens ir kitų skysčių. |