- New
- In stock
Ducky One 3 Geltona Mini žaidimų klaviatūra turi mechaninius MX-Clear jungiklius ir pritaikomą RGB LED apšvietimą. Kompaktiškas 60% išdėstymas su 62 klavišais užtikrina patogų žaidimą, o anti-ghosting ir N-key rollover funkcijos pagerina našumą.
Ducky One 3 Geltona Mini žaidimų klaviatūra turi mechaninius MX-Clear jungiklius ir pritaikomą RGB LED apšvietimą. Kompaktiškas 60% išdėstymas su 62 klavišais užtikrina patogų žaidimą, o anti-ghosting ir N-key rollover funkcijos pagerina našumą.
Guarantee
24 month
Delivery from Europe in
8 - 9
business days
Ducky One 3 Geltona Mini Žaidimų Klaviatūra turi mechaninius MX-Clear jungiklius ir pritaikomą RGB LED apšvietimą. Ji turi kompaktišką 60% išdėstymą su 62 klavišais, sukurtą žaidimams, su anti-ghosting ir N-key rollover funkcijomis.
Ypatybės | |
|---|---|
| Produkto Tipas | Mechaninė Žaidimų Klaviatūra |
| Prekės Ženklas | Ducky |
| Modelis | One 3 Geltona Mini |
Specifikacijos | |
| Klaviatūros Išdėstymas | 60% (62 klavišai) |
| Jungiklio Tipas | MX-Clear Mechaninis |
| Apšvietimo Tipas | RGB LED |
| Polling Rate | 1000 Hz |
| Jungtis | Laidinis (USB Type-C) |
| Matmenys | 310 x 110 x 40 mm (P x G x A) |
| Svoris | 593 g |
| Medžiaga | Polibutileno tereftalatas (PBT) |
| Klavišų Dangtelio Medžiaga | Double Shot PBT |
| Reguliuojamas Apšvietimas | Taip |
| N-key Rollover | Taip |
| Anti-Ghosting | Taip |
Papildoma Informacija | |
| Rekomenduojamas Naudojimas | Žaidimams |
| Nuimamas Kabelis | Taip |
| Multimedijos Klavišai | Taip |