- In stock.
KEYBOARD TRUST GXT833 THADO TKL WHITE
KEYBOARD TRUST GXT833 THADO TKL WHITE



KEYBOARD TRUST GXT833 THADO TKL WHITE
Guarantee
24 month
Delivery from Lithuania in
3 - 6
business days
| Brand | TRUST, Trust |
| Model | GXT 833W Thado TKL |
| Keyboard type | Wired |
| Length | 13.5 cm, 366 mm. |
| Width | 35.9 cm, 160 mm. |
| Height | 4 cm, 46 mm. |
| Color | White color |
| Connector type | USB |
| Keyboard language | English (US) |
| Key type | Membrane |
| Backlight | Yes |
| Multimedia keys | Yes |
| Separate number block | No |
| Mouse included | No |
| Mandatory warranty | 24 months |
| Guarantee for legal entities | 12 months |
| Weight | 0.862 kg. |
| Country of manufacture | CN |