- In stock.
Keyboard Trust BASICS 24651 US, white/silver, wireless
Keyboard Trust BASICS 24651 US, white/silver, wireless
Guarantee
12 month
Delivery from Lithuania in
3 - 6
business days
| Brand | TRUST, Trust |
| Model | BASICS 24651 |
| Keyboard type | Wireless |
| Length | 286.5 cm, 291 mm. |
| Width | 121 cm, 124 mm. |
| Height | 22 cm, 23 mm. |
| Color | White, Silver |
| Connector type | Bluetooth |
| Keyboard language | English (US) |
| Key type | Membrane |
| Backlight | No |
| Multimedia keys | Yes |
| Separate number block | No |
| Batteries used | AAA |
| Mouse included | No |
| Mandatory warranty | 24 months |
| Guarantee for legal entities | 12 months |
| Additional information | Compatible operating systems: Windows, MacOS, iOS, Android, Chrome OS. |
| Weight | 0.365 kg. |
| Country of manufacture | CN |