Keyboard SVEN KB-C3060 black
Keyboard SVEN KB-C3060 black
Guarantee
24 month
Delivery from Lithuania in
2 - 4
business days
| Device Location | External |
| Connectivity Technology | Wired |
| Interface | USB |
| Form Factor | Full-Size |
| Number of Keys | 113 |
| Number of Multimedia Functions | 9 |
| Keys Type | Membrane |
| Key Feel | Tactile |
| Electronic Life Cycle | 20000000 Cycles |
| Keyboard Features | Multimedia Function Adjustable Tilt Legs |
| Certifications | FCC, CE, EAC |
| Platform Compability | Windows |
| External Color | Black |
| Cable Length | 1.5 m |
| Included Accessories | User Guide Warranty Card |
| Width | 440 mm |
| Height | 37 mm |
| Depth | 145 mm |
| Weight Netto | 0.475 kg |
| Warranty Term (month) | 24 month(s) |
| Warranty Validation Criteria | Serial Number |
| Pack Length (mm) | 30 mm |
| Pack Width (mm) | 440 mm |
| Pack Height (mm) | 145 mm |
| Weight | 0.64 kg |
| Pack Weight Netto (kg) | 0.475 kg |
| Pieces in pack | 1 |
| Package Type | Box |
| EAN Code | 6438162020125 |