- In stock.
-
−5%
Keyboard MSI Vigor GK30 EN, black
Keyboard MSI Vigor GK30 EN, black
Guarantee
12 month
Delivery from Lithuania in
3 - 6
business days
| Brand | MSI, MSI |
| Model | Vigor GK30 |
| Keyboard type | Wired |
| Length | 15.7 cm, 460 mm. |
| Width | 43.8 cm, 46 mm. |
| Height | 3.8 cm, 210 mm. |
| Color | Black color |
| Connector type | USB |
| Keyboard language | English |
| Key type | Semi-mechanical |
| Backlight | Yes |
| Multimedia keys | Yes |
| Separate number block | Yes |
| Cable length | 1.8 m |
| Compatible manufacturers | All |
| Mouse included | No |
| Mandatory warranty | 24 months |
| Guarantee for legal entities | 12 months |
| Additional information | Mechanical membrane switches. RGB mystical light |
| Weight | 1.292 kg. |
| Country of manufacture | CN |