- In stock
Keyboard Logitech G413 SE EN, black
Keyboard Logitech G413 SE EN, black



Keyboard Logitech G413 SE EN, black
Guarantee
12 month
Delivery from Lithuania in
3 - 6
business days
| Brand | LOGITECH, Logitech |
| Model | G413 SE GX Linear |
| Keyboard type | Wired |
| Length | 12.7 cm, 470 mm. |
| Width | 43.5 cm, 200 mm. |
| Height | 3.7 cm, 200 mm. |
| Color | Black color |
| Connector type | USB/PS/2 cable |
| Keyboard language | English (INT) |
| Key type | Membrane |
| Backlight | No |
| Multimedia keys | No |
| Separate number block | Yes |
| Water resistance | No |
| Cable length | 1.8 m |
| Mouse included | No |
| Mandatory warranty | 24 months |
| Guarantee for legal entities | 12 months |
| Weight | 1.403 kg. |
| Country of manufacture | CN |