- In stock.
Keyboard Keychron k10 he special , EN, black col.
Keyboard Keychron k10 he special , EN, black col.
Guarantee
12 month
Delivery from Lithuania in
3 - 6
business days
| Brand | KEYCHRON, Keychron |
| Model | K10 HE Special Edition Wireless |
| Keyboard type | Magnetic |
| Length | 45 cm, 129 mm. |
| Width | 13 cm, 444 mm. |
| Height | 4 cm, 39 mm. |
| Color | White color |
| Connector type | Bluetooth / USB / 2.4GHz |
| Keyboard language | English (US) |
| Key type | Magnetic |
| Type of mechanical keys | Gateron Double-Rail Magnetic Nebula |
| Backlight | Yes |
| Multimedia keys | Yes |
| Separate number block | Yes |
| Mouse included | No |
| Mandatory warranty | 24 months |
| Guarantee for legal entities | 12 months |
| Weight | 1.81 kg. |
| Country of manufacture | CN |