- In stock.
Keyboard Genesis Thor 660 G2 RGB, black
Keyboard Genesis Thor 660 G2 RGB, black



Keyboard Genesis Thor 660 G2 RGB, black
Guarantee
24 month
Delivery from Lithuania in
3 - 6
business days
| Brand | GENESIS, Genesis |
| Model | Thor 660 G2 RGB |
| Keyboard type | Wired, Wireless |
| Length | 29.3 cm, 325 mm. |
| Width | 10.2 cm, 145 mm. |
| Height | 3.9 cm, 51 mm. |
| Color | Black color |
| Connector type | USB / Bluetooth |
| Keyboard language | English (US) |
| Key type | Mechanical |
| Backlight | Yes |
| Multimedia keys | Yes |
| Separate number block | No |
| Mouse included | No |
| Mandatory warranty | 24 months |
| Guarantee for legal entities | 12 months |
| Weight | 0.843 kg. |
| Country of manufacture | CN |