- In stock
-
−7%
Keyboard and mouse set Dell KM3322W, EN, black
Keyboard and mouse set Dell KM3322W, EN, black
Guarantee
24 month
Delivery from Lithuania in
3 - 6
business days
| Brand | DELL, Dell |
| Model | KM3322W |
| Keyboard type | Wireless |
| Length | 14.1 cm, 97 mm. |
| Width | 44.4 cm, 116 mm. |
| Height | 2.5 cm, 268 mm. |
| Color | Black color |
| Connector type | Wireless USB |
| Keyboard language | English |
| Key type | Membrane |
| Backlight | No |
| Multimedia keys | Yes |
| Separate number block | Yes |
| Water resistance | No |
| Batteries used | AA |
| Mouse included | Yes (wireless, laser) |
| Mandatory warranty | 24 months |
| Guarantee for legal entities | 12 months |
| Weight | 1.288 kg. |
| Country of manufacture | CN |