HP 230 Wireless Mouse and Keyboard Combo
HP 230 Wireless Mouse and Keyboard Combo
Guarantee
12 month
Delivery from Europe in
6 - 11
business days
| Backlight | No |
| Product colour | White |
| Keyboard dimensions (WxDxH) | 440 x 146.2 x 27.6 mm |
| Keyboard weight | 500 g |
| Weight | 500 g |
| Mouse dimensions (WxDxH) | 63.3 x 115 x 36.2 mm |
| Mouse weight | 60 g |
| Number of products included | 2 pc(s) |
| Mouse included | Yes |
| Movement resolution | 1600 DPI |
| Country of origin | China |
| Frequency band | 2.4 GHz |
| Pointing device | No |
| Numeric keypad | Yes |
| Keyboard key switch | Membrane |
| Connectivity technology | Wireless |
| Keyboard form factor | Full-size (100%) |
| Device interface | RF Wireless |
| Harmonized System (HS) code | 84716060 |
| Warnings | Protect against moisture., Do not dismantle the appliance. |