- In stock
HP 150 Wired Mouse and Keyboard
HP 150 Wired Mouse and Keyboard





HP 150 Wired Mouse and Keyboard
Guarantee
6 month
Delivery from Lithuania in
2 - 14
business days
| Product colour | Black |
| Backlight | No |
| Power source type | USB |
| Keyboard dimensions (WxDxH) | 425.9 x 146.1 x 26.8 mm |
| Keyboard weight | 440 g |
| Mouse weight | 60 g |
| Mouse dimensions (WxDxH) | 103.4 x 61.1 x 34.2 mm |
| Weight | 440 g |
| Movement resolution | 1600 DPI |
| Mouse included | Yes |
| Keyboard form factor | Full-size (100%) |
| Device interface | USB |
| Pointing device | No |
| Keyboard key switch | Membrane |
| Numeric keypad | Yes |