Esperanza EK134 keyboard USB Black
Esperanza EK134 keyboard USB Black








Esperanza EK134 keyboard USB Black
Guarantee
24 month
Delivery from Europe in
6 - 11
business days
| Cable length | 1.45 m |
| Surface coloration | Monochromatic |
| Product colour | Black |
| Ergonomic design | Yes |
| Keyboard style | Straight |
| Wrist rest | No |
| Power source type | USB |
| Operating relative humidity (H-H) | 20 - 90% |
| Operating temperature (T-T) | 0 - 40 °C |
| Keyboard dimensions (WxDxH) | 442 x 140 x 22 mm |
| Number of products included | 1 pc(s) |
| Mouse included | No |
| Numeric keypad | Yes |
| Keyboard form factor | Full-size (100%) |
| Pointing device | No |
| Connectivity technology | Wired |
| Device interface | USB |