Behringer UMC22 supplementary music equipment Concert/Studio Pre-amp
Behringer UMC22 supplementary music equipment Concert/Studio Pre-amp






Behringer UMC22 supplementary music equipment Concert/Studio Pre-amp
Guarantee
24 month
Delivery from Europe in
6 - 11
business days
| Proper use | Concert/Studio |
| Type | Pre-amp |
| Product colour | Black |
| Sample rate | 48 kHz |
| Product type | Audio interface |
| Weight | 454 g |
| Depth | 125 mm |
| Width | 163 mm |
| Height | 46 mm |
| Combo inputs XLR/TRS 1/4" (6.35 mm) | 1 |
| Audio (L/R) out | 2 |
| 6.35 mm (1 4-inch) input | 1 |
| Headphone outputs 1/4" (6.35 mm) | 1 |