Behringer UMC204HD supplementary music equipment
Behringer UMC204HD supplementary music equipment





Behringer UMC204HD supplementary music equipment
Guarantee
24 month
Delivery from Europe in
6 - 11
business days
| Bit rate | 24 bit |
| Sample rate | 192 kHz |
| Product colour | Black |
| Product type | Audio interface |
| Width | 185 mm |
| Height | 50 mm |
| Depth | 130 mm |
| Weight | 621 g |
| MIDI in | Yes |
| Headphone outputs 1/4" (6.35 mm) | 1 |
| Audio RCA outputs | 4 |
| Inserts (6,35 mm) | 2 |
| 6.35 mm (1 4-inch) output | 2 |
| MIDI out | Yes |
| Combo inputs XLR/TRS 1/4" (6.35 mm) | 2 |