- New
AULA Gasket F87 Thunder Black GrayWoodV3 RGB Keyboard
AULA Gasket F87 Thunder Black GrayWoodV3 RGB Keyboard
Guarantee
12 month
Delivery from Europe in
6 - 11
business days
| Backlight | Yes |
| Product colour | Black |
| Backlight type | LED |
| Keyboard style | Straight |
| Wrist rest | No |
| Backlight colour | RGB |
| Built-in display | No |
| Ergonomic design | Yes |
| Material | Metal, Plastic |
| Battery capacity | 4000 mAh |
| Built-in battery | Yes |
| Power source type | Batteries, USB |
| Length | 139 mm |
| Height | 41.1 mm |
| Width | 366 mm |
| Keyboard weight | 935 g |
| Windows operating systems supported | Yes |
| Number of products included | 1 pc(s) |
| Mouse included | No |
| Recommended usage | Gaming |
| Multimedia keys | No |
| Connectivity technology | Wired & Wireless |
| Keyboard layout | QWERTY |
| Keyboard form factor | Tenkeyless (80 - 87%) |
| Device interface | USB |
| Keyboard number of keys | 87 |
| Keyboard language | English |
| Pointing device | No |
| Bluetooth | Yes |
| Windows keys | Yes |
| Numeric keypad | No |
| Keyboard key switch | Mechanical |