- In stock
Kettle ELECTROLUX E3K1-3ST
Kettle ELECTROLUX E3K1-3ST



Kettle ELECTROLUX E3K1-3ST
Guarantee
24 month
Delivery from Lithuania in
2 - 4
business days
| Gamintojas | Electrolux |
| Galingumas | 1850 W |
| Vandens talpa | 1700 ml |
| Spalva | Stainless steel |
| Temperatūros reguliavimas | Nėra |
| Vandens lygio indikatorius | Yra |
| Aukštis | 21.5 cm |
| Plotis | 15 cm |
| Gylis | 24 cm |