- New
Gorenje GI8432BSCWF yra 60 cm pločio įmontuojama indukcinė viryklė su keturiomis virimo zonomis. Ji turi stiklo-keraminį paviršių, jutiklinius valdymus ir Wi-Fi ryšį nuotoliniam valdymui.
Gorenje GI8432BSCWF yra 60 cm pločio įmontuojama indukcinė viryklė su keturiomis virimo zonomis. Ji turi stiklo-keraminį paviršių, jutiklinius valdymus ir Wi-Fi ryšį nuotoliniam valdymui.
Guarantee
24 month
Delivery from Europe in
8 - 9
business days
Gorenje GI8432BSCWF yra įmontuojama 60 cm indukcinė viryklė su keturiomis virimo zonomis. Ji turi stiklo-keramikos paviršių, lietimui jautrius valdiklius ir Wi-Fi ryšį nuotoliniam valdymui.
Ypatybės | |
|---|---|
| Produkto Tipas | Indukcinė Viryklė |
| Prekės Ženklas | Gorenje |
| Modelis | GI8432BSCWF |
Specifikacijos | |
| Matmenys | 60 cm (Plotis) |
| Svoris | 10 kg |
| Spalva | Juoda |
| Medžiaga | Stiklo-Keramika |
Techniniai Duomenys | |
| Galia | 7360 W (Prijungta Galia) |
| Įtampa | 220 - 240 V |
| Virimo Zonos | 4 Zonos |
| 1-os Virimo Zoną Galia | 2300 W (Boost: 3000 W) |
| 2-os Virimo Zoną Galia | 2300 W (Boost: 3000 W) |
| 3-os Virimo Zoną Galia | 2300 W (Boost: 3000 W) |
| 4-os Virimo Zoną Galia | 1200 W (Boost: 1800 W) |
Papildoma Informacija | |
| Valdymo Tipas | Lietimui Jautrūs Valdikliai |
| Wi-Fi Valdymas | Taip (per ConnectLife programėlę) |
| Laikmatis | Skaitmeninis Laikmatis |
| Saugos Funkcijos | Keptuvės Aptikimas, Perkaitimo Apsauga |