- New
Sidabrinis virdulys turi 1,8 l talpą ir paslėptą kaitinimo elementą, užtikrinantį efektyvų užvirimą. Jame yra ergonomiška rankena, automatinis išsijungimas ir 360° sukimosi pagrindas, leidžiantis patogiai naudotis.
Sidabrinis virdulys turi 1,8 l talpą ir paslėptą kaitinimo elementą, užtikrinantį efektyvų užvirimą. Jame yra ergonomiška rankena, automatinis išsijungimas ir 360° sukimosi pagrindas, leidžiantis patogiai naudotis.
Guarantee
24 month
Delivery from Europe in
15 - 16
business days
Sidabrinis virdulys turi 1.8L talpą ir paslėptą kaitinimo elementą efektyviam virimui. Jis pasižymi ergonomiška rankena, automatinio išjungimo funkcija ir 360° sukamuoju pagrindu patogiam naudojimui.
Ypatybės | |
|---|---|
| Produkto tipas | Elektrinis virdulys |
| Prekės ženklas | BLOW |
| Modelis | BK-18SS |
| Spalva | Sidabrinė, Juoda |
| Valdymo tipas | Mygtukas |
| Paslėptas kaitinimo elementas | Taip |
| Vandens talpos dydis | 1.8 L |
| Maitinimo šaltinis | AC |
| AC įtampa | 220 - 240 V |
| AC dažnis | 50/60 Hz |
| Svoris | Nenurodyta |
Techniniai duomenys | |
| Galia | 2000W |
Ergonomika | |
| Įjungimo/Išjungimo mygtukas | Taip |
| Forma | Jugo forma |
| Automatinis išjungimas | Taip |
| Pakeliama dangtelis | Taip |
| Ergonomiška rankena | Taip |
| Plati dangtelio atidarymo angą | Taip |
| 360° sukamoji bazė | Taip |
| Indikacijos lemputė | Taip |
Saugumo įspėjimas | |
| Naudokite virdulį tik numatytam tikslui. Paviršius gali įkaisti veikimo metu. Laikyti vaikams nepasiekiamoje vietoje. | |