- New
BLOW Black virdulys turi 1,8 litro talpą ir 2200 W galingumą. Jis pasižymi lietimui jautria valdymo sistema, reguliuojama temperatūra ir ergonomišku dizainu su 360° sukamuoju pagrindu.
BLOW Black virdulys turi 1,8 litro talpą ir 2200 W galingumą. Jis pasižymi lietimui jautria valdymo sistema, reguliuojama temperatūra ir ergonomišku dizainu su 360° sukamuoju pagrindu.
Guarantee
24 month
Delivery from Europe in
15 - 16
business days
BLOW juodas virdulys turi 1,8 litro talpą ir 2200 W galingumą. Jame yra lietimui jautri valdymo sistema, reguliuojamos temperatūros nustatymai ir ergonomiškas dizainas su 360° sukamuoju pagrindu.
Ypatybės | |
|---|---|
| Produkto Tipas | Elektrinis Virdulys |
| Prekės Ženklas | BLOW |
| Modelis | BK-18PB |
Specifikacijos | |
| Matmenys | Nenurodyta |
| Svoris | Nenurodyta |
| Spalva | Juoda |
Techniniai Duomenys | |
| Galia | 2200W |
| Talpa | 1,8L |
| AC Įtampa | 220 - 240 V |
| AC Dažnis | 50/60 Hz |
Papildoma Informacija | |
| Valdymo Tipas | Lietimui jautrus |
| Vandens Lygio Indikatorius | Taip |
| Paslėptas Kaitinimo Elementas | Taip |
| Ergonomiška Rankena | Taip |
| Reguliuojama Temperatūra | Taip |
| 360° Sukamasis Pagrindas | Taip |
| Automatinis Išsijungimas | Taip |
| Saugumo Funkcijos | Perkaitimo apsauga |
| Saugumo Įspėjimas | Naudokite produktą tik numatytam tikslui. |