- New
Stiklinis virdulys turi 1,8 L talpą ir veikia 2000 W galia su reguliuojama temperatūra. Jame yra ergonomiška rankena, 360° sukimosi pagrindas ir saugos funkcijos, tokios kaip automatinis išsijungimas ir perkaitimo apsauga.
Stiklinis virdulys turi 1,8 L talpą ir veikia 2000 W galia su reguliuojama temperatūra. Jame yra ergonomiška rankena, 360° sukimosi pagrindas ir saugos funkcijos, tokios kaip automatinis išsijungimas ir perkaitimo apsauga.
Guarantee
24 month
Delivery from Europe in
15 - 16
business days
Stiklinis virdulys turi 1.8 L talpą ir veikia 2000 W galia su reguliuojamos temperatūros funkcija. Jame yra ergonomiška rankena, 360° sukimosi pagrindas ir saugos funkcijos, tokios kaip automatinis išsijungimas ir perkaitimo apsauga.
Ypatybės | |
|---|---|
| Produkto tipas | Elektrinis virdulys |
| Prekės ženklas | BLOW |
| Modelis | BK-18GS |
Specifikacijos | |
| Vandens talpos | 1.8 L |
| Galia | 2000 W |
| AC įtampa | 220 - 240 V |
| AC dažnis | 50/60 Hz |
| Valdymo tipas | Mygtukas |
| Spalva | Juoda |
| Forma | Virdulio forma |
Techniniai duomenys | |
| Saugos funkcijos | Automatinis išsijungimas, Perkaitimo apsauga |
| Ergonominės funkcijos | Ergonomiška rankena, 360° sukimosi pagrindas, Plati atidarymo dangtelis |
| Reguliuojama temperatūra | Taip |
Papildoma informacija | |
| Vandens lygio indikatorius | Taip |
| Pakabinamas dangtelis | Taip |
| Indikacijos lemputė | Taip |