- New
Juoda virdulys turi 1,7 L talpą ir galingą 2500 W kaitinimo elementą. Jame yra reguliuojamos temperatūros nustatymai, lietimui jautrus valdymo pultas ir Wi-Fi ryšys nuotoliniam valdymui.
Juoda virdulys turi 1,7 L talpą ir galingą 2500 W kaitinimo elementą. Jame yra reguliuojamos temperatūros nustatymai, lietimui jautrus valdymo pultas ir Wi-Fi ryšys nuotoliniam valdymui.
Guarantee
24 month
Delivery from Europe in
15 - 16
business days
Juodas virdulys turi 1.7 L talpą ir galingą 2500 W šildymo elementą. Jame yra reguliuojamos temperatūros nustatymai, jutiklinis valdymo skydelis ir Wi-Fi ryšys nuotoliniam valdymui.
Ypatybės | |
|---|---|
| Produkto Tipas | Elektrinis Kettle |
| Prekės Ženklas | BLOW |
| Modelis | BK-17PBT |
Specifikacijos | |
| Matmenys | Nenurodyta |
| Svoris | Nenurodyta |
| Spalva | Juoda |
| Medžiaga | Nenurodyta |
Techniniai Duomenys | |
| Galia | 2500 W |
| Talpa | 1.7 L |
| Įtampa | 220 - 240 V |
| Dažnis | 50/60 Hz |
Papildoma Informacija | |
| Valdymo Tipas | Jutiklinis |
| Paslėptas Šildymo Elementas | Taip |
| Vandens Lygio Indikatorius | Taip |
| Perkaitimo Apsauga | Taip |
| Wi-Fi Ryšys | Taip |
| Automatinis Išjungimas | Taip |
| Platus Atidarymo Dangtelis | Taip |
| 360° Sukimosi Pagrindas | Taip |
| Pakabinamas Dangtelis | Taip |
| Įjungimo/Išjungimo Jungiklis | Taip |
| Indikacijos Šviesa | Taip |
| Ergonomiška Rankena | Taip |
| Forma | Jugo forma |
| Saugumo Įspėjimas | Naudokite produktą pagal numatytą paskirtį. Paviršius gali įkaisti veikimo metu. Laikyti vaikams nepasiekiamoje vietoje. |