- New
BLOW Black virdulys su ekranu BK-17PB turi 1,7 L talpą ir lengvai valdomą jutiklinę kontrolę. Jame yra reguliuojama temperatūra, paslėptas kaitinimo elementas ir automatinis išsijungimas saugumui užtikrinti.
BLOW Black virdulys su ekranu BK-17PB turi 1,7 L talpą ir lengvai valdomą jutiklinę kontrolę. Jame yra reguliuojama temperatūra, paslėptas kaitinimo elementas ir automatinis išsijungimas saugumui užtikrinti.
Guarantee
24 month
Delivery from Europe in
15 - 16
business days
BLOW juodas virdulys su ekranu BK-17PB turi 1,7 L talpą ir yra su jutikliniu valdymu, užtikrinančiu patogų naudojimą. Jame yra reguliuojamos temperatūros nustatymai, paslėptas kaitinimo elementas ir automatinis išsijungimas saugumui užtikrinti.
Ypatybės | |
|---|---|
| Produkto tipas | Elektrinis virdulys |
| Prekės ženklas | BLOW |
| Modelis | BK-17PB |
Specifikacijos | |
| Matmenys | N/A |
| Svoris | N/A |
| Spalva | Juoda |
| Medžiaga | N/A |
Techniniai duomenys | |
| Galia | 2500W |
| Talpa | 1.7L |
| Temperatūros valdymas | Reguliuojamas |
| Įtampa | 220 - 240 V |
| Dažnis | 50/60 Hz |
Papildoma informacija | |
| Valdymo tipas | Jutiklinis |
| Vandens lygio indikatorius | Taip |
| Paslėptas kaitinimo elementas | Taip |
| Perkaitimo apsauga | Taip |
| Ergonomiška rankena | Taip |
| 360° sukimosi bazė | Taip |
| Automatinis išsijungimas | Taip |
| Saugumo įspėjimas | Naudokite virdulį tik numatytam tikslui. Paviršius gali įkaisti naudojimo metu. |