- In stock
Clatronic MRC 832 P yra skaitmeninis laikrodis-radijas su integruotu garsiakalbiu, palaikantis FM ir AM radijo juostas. Jame yra žadintuvo funkcija, atidėjimo galimybė, miego laikmatis ir projekcijos funkcija, leidžianti rodyti laiką.
Clatronic MRC 832 P yra skaitmeninis laikrodis-radijas su integruotu garsiakalbiu, palaikantis FM ir AM radijo juostas. Jame yra žadintuvo funkcija, atidėjimo galimybė, miego laikmatis ir projekcijos funkcija, leidžianti rodyti laiką.
Guarantee
24 month
Delivery from Europe in
8 - 9
business days
Clatronic MRC 832 P yra skaitmeninis laikrodžio radijas su integruotu garsiakalbiu, palaikantis FM ir AM radijo juostas. Jame yra žadintuvo funkcija, snaudimo parinktis, miego laikmatis ir projekcijos funkcija, skirta laikui rodyti.
Ypatybės | |
|---|---|
| Produkto Tipas | Laikrodžio Radijas |
| Prekės Ženklas | Clatronic |
| Modelis | MRC 832 P |
Specifikacijos | |
| Spalva | Juoda |
| Ekrano Tipas | LED |
| Ekrano Dydis | 2.29 cm (0.9") |
| Įėjimo Įtampa | 230 V |
| AC Įėjimo Dažnis | 50 Hz |
Techniniai Duomenys | |
| Palaikomos Radijo Juostos | FM, AM |
| Imtuvo Tipas | Skaitmeninis |
| Integruotas Garsiakalbis | Taip |
Papildoma Informacija | |
| Žadintuvo Funkcija | Taip |
| Snaudimo Funkcija | Taip |
| Miego Laikmatis | Taip |
| Projekcijos Funkcija | Laikas |