Ironing Board ViledaTotal Reflect Plus M
Ironing Board ViledaTotal Reflect Plus M





Ironing Board ViledaTotal Reflect Plus M
Guarantee
36 month
Delivery from Europe in
6 - 11
business days
| Height (max) | 96 cm |
| Board size (W x D) | 1200 x 380 mm |
| Product dimensions when closed (WxDxH) | 1710 x 380 x 50 mm |
| Product colour | Multicolour |
| Height adjustment | Yes |
| Type | Full-size ironing board |
| Foldable | Yes |
| Castor wheels | No |
| Travel lock | Yes |
| Cover colour | Grey |
| Suitable for | Dry & Steam iron |
| Surface coloration | Pattern |
| Iron holder | Yes |
| Quantity | 1 |