Ironing Board Vileda Total Reflect Plus
Ironing Board Vileda Total Reflect Plus











Ironing Board Vileda Total Reflect Plus
Guarantee
36 month
Delivery from Europe in
6 - 11
business days
| Height (max) | 97 cm |
| Weight | 6.65 kg |
| Board size (W x D) | 1300 x 440 mm |
| Product dimensions when closed (WxDxH) | 1710 x 450 x 75 mm |
| Type | Full-size ironing board |
| Product colour | Multicolour |
| Height adjustment | Yes |
| Foldable | Yes |
| Castor wheels | No |
| Iron holder | Yes |
| Child lock | Yes |
| Quantity | 1 |