- In stock
Iron ELECTROLUX E7US1-4MN
Iron ELECTROLUX E7US1-4MN




Iron ELECTROLUX E7US1-4MN
Guarantee
24 month
Delivery from Lithuania in
2 - 4
business days
| Manufacturer | Electrolux |
| Iron type | Evaporator |
| Color | Blue |
| Power | 1800W |
| Water capacity | 2500ml |
| Sole | Ceramic |
| Cable length | 1.8 m |
| Descaling system | There is |