-
−8%
Guarantee
24 month
Delivery from Europe in
15 - 16
business days
Drying area: 21 m², color: white.
Technical specifications: Depth: 560 mm, Folded depth: 8 cm, Folded height: 122 cm, Width: 2150 mm, Folded width: 56 cm, Height: 1280 mm.
Technical data | |
|---|---|
| Drying area | 21 m² |
| Product color | White |
| Foldable | Yes |
| Material | Steel, aluminum |
| Casters | Yes |
Weight and dimensions | |
| Depth | 560mm |
| Folded depth | 8cm |
| Folded height | 122 cm |
| Width | 2150mm |
| Folded width | 56 cm |
| Height | 1280mm |
Package contents | |
| Quantity per package | 1 pc. |