- In stock.
CAMERA KODAK SMILE+ 2X3 GREEN
CAMERA KODAK SMILE+ 2X3 GREEN
Guarantee
12 month
Delivery from Lithuania in
3 - 6
business days
| Brand | KODAK, Kodak |
| Model | Smile+ 2X3 |
| Length | 12.3 cm, 119 mm. |
| Width | 7.6 cm, 183 mm. |
| Height | 1.8 cm, 86 mm. |
| Weight | 200g, 0.458 kg. |
| Photo length | 7.6 mm |
| Photo width | 5.1 mm |
| Photo development time | 30 seconds |
| Camera sensitivity (ISO) | 800 - 1600 |
| Autofocus | Yes |
| Minimum focusing distance | 50cm |
| Shutter speed | 1/200 sec |
| Flash | Built-in |
| Power source | Battery |
| Included | Camera body, USB charging cable, 10 photo sheets, user manual |
| Photographic plates used | Kodak ZINK 2x3 inch photo paper |
| Mandatory warranty | 24 months |
| Guarantee for legal entities | 12 months |
| Country of manufacture | MS |