- In stock.
Induction hob NZ64T3707A1/UR Samsung
Induction hob NZ64T3707A1/UR Samsung



Induction hob NZ64T3707A1/UR Samsung
Guarantee
12 month
Delivery from Lithuania in
3 - 6
business days
| Brand | SAMSUNG, Samsung |
| Model | NZ64T3707A1/UR |
| Width | 59 cm, 645 mm. |
| Depth | 52 cm |
| Height | 6 cm, 115 mm. |
| Color | Black |
| Power | 7000W |
| Weight | 10.5 kg, 12 kg. |
| Hob type | Induction |
| Number of cooking zones | 4 |
| Diameter of cooking zones | 140mm, 140mm. 220mm, 220mm |
| Cooking zone power | 1500W, 1500W, 2600W, 2600W |
| Management | Sensory |
| Child safety feature | Yes |
| Timer | Yes |
| Frame | No |
| Automatic shutdown | Yes |
| Screen | No |
| Mandatory warranty | 24 months |
| Length | 690 mm. |
| Country of manufacture | CN |