- In stock.
Induction hob Haier HAISJ64MC
Induction hob Haier HAISJ64MC



Induction hob Haier HAISJ64MC
Guarantee
12 month
Delivery from Lithuania in
3 - 6
business days
| Brand | HAIER, Haier |
| Model | HAISJ64MC |
| Width | 59 cm, 645 mm. |
| Depth | 52 cm |
| Height | 5.6 cm, 115 mm. |
| Color | Black |
| Power | 6000W |
| Weight | 11 kg, 12 kg. |
| Hob type | Induction |
| Number of cooking zones | 4 |
| Management | Sensory |
| Child safety feature | Yes |
| Timer | Yes |
| Frame | No |
| Residual heat indicator | Yes |
| Automatic shutdown | Yes |
| Screen | No |
| Mandatory warranty | 24 months |
| Length | 690 mm. |
| Country of manufacture | CN |