- In stock.
Induction hob Beko HII64400SMT
Induction hob Beko HII64400SMT
Guarantee
12 month
Delivery from Lithuania in
3 - 6
business days
| Brand | BEKO, Beck |
| Model | HII64400SMT |
| Width | 59 cm, 590 mm. |
| Depth | 52 cm |
| Height | 5.2 cm, 52 mm. |
| Color | Black |
| Power | 7200W |
| Weight | 10.2 kg, 11.2 kg. |
| Hob type | Induction |
| Number of cooking zones | 4 |
| Diameter of cooking zones | 180mm x 2, 145mm, 210mm |
| Cooking zone power | Ø180mm - 2000/2300W (Max/Boost); Ø145mm - 1600/1800W (Max/Boost); Ø180mm - 2000/2300W (Max/Boost); Ø210mm - 2000/2300W (Max/Boost); |
| Management | Sensory |
| Child safety feature | Yes |
| Timer | Yes |
| Frame | No |
| Residual heat indicator | Yes |
| Automatic shutdown | Yes |
| Screen | No |
| Variable-sized cooking zones | No |
| Cable plug | No |
| Mandatory warranty | 24 months |
| Connection cable | Yes |
| Length | 520mm. |
| Country of manufacture | TR |